Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy.
Dzisiaj jest 2017-06-27, 07:50

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Wielu studentów zastanawia się, jak rozpocząć pisanie tej jednej z najważniejszych prac naukowych – pracy magisterskiej. Praca magisterska to swoją budową przypomina pracę licencjacką, choć inny jest jej zakres badawczy. Praca magisterska potwierdza dojrzałość studenta do wykonywania zawodu, w którym się kształci.

A jakie są Wasze doświadczenia związane z rozpoczęciem pisania prac magisterskich?

Tytuł:

U mnie najtrudniej było wymyślić temat. Promotor wciąż odrzucał moje pomysły, uważając, że "nie są one na miarę studenta uzupełniających studiów magisterskich oraz że są mało ambitne".

Za trzecim razem, gdy przedstawiłem mu kolejny temat a ten odrzucił mi go – zapytałem o propozycje tematów w serwisie. Jeszcze tego samego dnia dostałem 5 tematów, a po wyborze jednego z nich, na drugi dzień miałem gotowy konspekt pracy, z którym poszedłem do promotora.

Tytuł:

Na drugi dzień???? Tak szybko??? Ja pisałem wstęp 4 dni...

Tytuł:

Sam byłem zaskoczony, oczywiście pozytywnie. Może też dlatego, że sam bym tego lepiej nie napisał. A co najważniejsze, mój promotor był zachwycony ;-)

Tytuł:

Nasz serwis nie ma wyszczególnionych dni, ani godzin pracy. Nikt nie znajdzie na stronie internetowej zdania: pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Nie jest tak napisane, ponieważ jesteśmy bardzo elastyczni. Pracujemy wtedy, gdy jest potrzebna nasza pomoc. Takie działanie pozwala nam odpowiadać szybko na Wasze pytania i równie szybko reagować na Wasze problemy.

Chcemy, abyście zaufali nam i wiedzieli, że Wasza praca jest w dobrych rękach. Poza tym każdy z pracowników serwisu był kiedyś studentem i dlatego doskonale wiemy, na jakim pośpiechu polega życie studenckie. Wszystko jest na wczoraj. Wiemy, rozumiemy i dlatego działamy tak szybko.

Pozdrawiam

Tytuł:

Czyli nie jestem odosobniony w moich problemach... ;-)

Tytuł:

Dzień dobry;

Najczęściej zgłaszają się do nas studenci, którzy stracili już nadzieję na sprostanie oczekiwaniom promotora, którzy utracili już wszelkie pomysły na temat pracy magisterskiej. Zdarzają się też osoby, które po prostu są zaabsorbowane codzienną pracą i ogromem zajęć i brakuje im czasu na kreatywność.

Zawsze staramy się przeprowadzić krótki wywiad ze studentem. Pytamy o tematy, w których czuję się mocni, ale także o te, w których czują się szczególnie słabo i niepewnie – aby wyeliminować je z naszych rozważań. Zawsze staramy się przygotować kilka propozycji tematów, aby student miał alternatywę. Taka propozycja także ukierunkowuje go w swoich rozważaniach nad tematem pracy, dlatego zdarza się, że po wysłaniu 5 propozycji tematów, student na bazie naszej propozycji wymyśla swój temat. Czasem wystarczy impuls do działania, którego brakuje studentom, a który my budzimy w ich wyobraźni.

Tytuł:

A czasem bywa i tak, że student ma określony temat a promotor odrzuca mu konspekt za konspektem i wtedy zwraca się o pomoc do serwisu. Staramy się nadążyc za wymaganiami naszych klientów, -ale do tego potrzebna jest ścisła wspólpraca. Studeknt przekazujac elementy pracy pisanej przez redaktora pilnie powinien notowac ewentualne uwagi promotora aby móc je nam w pełni przekazać. Bez tego nie byłoby zrozumienia, skoro "chłop swoje a baba swoje". W końcu nikt nie jest jasnowidzem, a redaktorzy nie czytaja w myślach. Pozdrawiam. Joanna

Tytuł:
Witam serdecznie:)
Przyznam, ze na poczatku troche sie balam jak to wszystko wyjdzie i czy praca bedzie napewno napisana!!! zreszta domyslam sie ze nie tylko ja mialam taki dylemat;> ale przyznam szczerze ze bardzo mnie zaskoczyli:) prace odeslano mi w terminie!!!!!!!naprawde swietnie napisana:) jestem bardzo zadowolona i naprawde mozecie tej firmie zaufac!!! z poprawkami tez nie ma problemu, sa w stalym kontakcie i wszystko omawiane jest na biezaco:) mysle ze jeszcze nie raz poprosze o pomoc w pisaniu jakiejs pracy:)
Pozdrawiam!

Tytuł:
Proszę o podanie adresu tego serwisu na który mogę przesłac pytania.

Tytuł:

Witam.
Prosze napisac tutaj:

http://www.pisanie-prac.org.pl/k/kontakt/

Tytuł:

witam wszystkich:) mam do napisania prace magisterska na temat źródeł i form finansowania kapitały na przykładzie przedsiębiorstwa x no i jak przy pracy licencjackiej pojawia sie problem z napisaniem planu (a powinnam o mieć na wczoraj). może ktoś z was mógłby pomóc?
z góry dzieki:)

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00